Britsh Kebab Awards 2020 ödül töreni için geri sayım başladı

Britanya yiyecek, içecek sektöründe önemli varlık gösteren başarılı restaurant take-way işletmeleri için Britanya Kebap Ödülleri ( Britsh Kebab Awards) 2020 ödül töreni

Britanya yiyecek, içecek sektöründe önemli varlık gösteren başarılı restaurant take-way işletmeleri için Britanya Kebap Ödülleri ( Britsh Kebab Awards) 2020 ödül töreni için geri sayım başladı.

3 Mart Salı akşamı Londra'da bu yil sekizincisi düzenlenecek Britanya Kebap Ödülleri törenine 1200 kişinin katılması bekleniyor.

Başarılı işletmeler için aday göstermelerinin devam ettiği Britanya Kebap Ödüllerinde finale kalan işletmelerin 1 Şubat 2020'de açıklanacağı duyuruldu.

3 Mart gecesi düzenlenecek törende sahiplerini bulacak olan ödüllerin bu yılki jüri kurulunda Altan Kemal, Mustafa Topkaya. Mazlum Demir, Tony Manconi ve milletvekilleri Nadhim Zahawi, David Warbourton, Jonathan Reynoalds, Carolyn Harris, Ağnus MacNeil gibi isimlerin yanı sıra Cobra Bira'nın yöneticilerinden Samsun Sohail, Bookers/Makro yöneticilerinden Daren Brawon gibi simler bulunuyor.

Britanya Kebab Ödülleri kurucusu ve CEFTUS direktörü İbrahim Doğuş, yaptığı açıklamada, sekizincisini düzenlemeye hazırlandıkları ödül töreninin her gecen gün büyüyerek gelişmeye devam ettiğini, aday gösterilen, finale kalan ve özellikle de kazanan restaurant ve take-away’lerin cirolarında ciddi bir artış gözlendigini, sektöre olan ilginin arttığını görmekten mutluluk duyduklarını dile getirdi. Bu yıl ki törene aralarında Londra büyük şehir belediye baskani Sadiq Khan, devlet bakanları, Britanya’nin TUSIAD’i olarak bilinen en büyük işveren örgütü CBI’in başkanı Lord Karan Bilimoria ve çok sayıda siyasetçi ile gazeteci ve is dunyasindan katilim bekleniyor.

Ödüle layık gördüğünüz restaurant ve take-away'leri önermek için acele edilmesi çağrısında bulunan İbrahim Doğuş, önerilerin 1 şubattan önce www.britishkebabawards.co.uk web sitesi üzeri yapılabileceğini duyurdu.

Celal Sönmez
Hibya Haber Ajansı

1.6b
Okunma