Chef Seasons Yurtdışı Pazarında Büyüyor

1996 yılından beri her iki yılda bir düzenlenen ve gıda sektöründeki tüm gelişmeleri ziyaretçilerle paylaşmayı amaçlayan fuara bu yıl, binlerce yaratıcı karışımı ve inovatif

1996 yılından beri her iki yılda bir düzenlenen ve gıda sektöründeki tüm gelişmeleri ziyaretçilerle paylaşmayı amaçlayan fuara bu yıl, binlerce yaratıcı karışımı ve inovatif ürünleriyle ön plana çıkan Chef Seasons, fuarın en dikkat çeken markalarından biri olacak.

Distribitörlük Anlaşması İmzalandı

Türkiye pazarında Dolfin Gıda ile distribitörlük anlaşması imzalayan Chef Seasons, bu işbirliğiyle beraber ev dışı tüketim kanalında Türkiye pazarındaki yerini sağlamlaştırıyor.

Yurt dışı pazarda da büyüme kaydediyor

2016 ylında giriş yaptığı Amerika pazarında tüketicilerin yoğun ilgisiyle karşılaşan Chef Seasons, binlerce yaratıcı karışımı ve inovatif ürünleriyle şimdi de Ekvador ve Filipinler pazarına giriş yaptı. Chef Seasons’ın en beğenilen ürünleri arasında yeni nesil marinasyonlar ve özel salata sosları yer alıyor. Yeni pazarda satışa sunulacak ürünler için distribitörlük anlaşmaları imzalayan Chef Seasons, sektör dinamiklerini değiştiren binlerce yeni karışımıyla 34 ülkede yılda 70 milyondan fazla hane halkına erişiyor.

Lezzette fark yaratan üretim inovasyonu

Çeşni üretim proseslerini değiştiren Chef Seasons, özel lezzet yaratma sürecine farklı bir bakış açısı getirerek sektördeki yerini sağlamlaştırıyor.

Yeni üretim prosesinde, baharatları karıştırdıktan sonra belli bir ısıda kavuruyor. Kavrulmuş baharat karışımı seramik değirmenlerde kırılarak paketleniyor. Bu işlem sayesinde karışımı yapılan baharatların aroma ve lezzetleri birbirine geçiyor ve daha yüksek kalitede lezzet elde ediliyor.

Sağlıklı yaşam trendlerini takip ediyor

Chef Seasons’ın Türkiye’nin baharat konusundaki deneyimini harmanlayarak uzman şefler aracılığıyla geliştirdiği 40 baharat çeşnisi, her damak zevkine hitap ediyor. Satışa sunulduğu pazarlarda satış rekorları kıran Chef Seasons sos ve baharat karışımları, Orta doğu pazarlarında en hızlı satış grafiği gösteren ürünler arasında yer alıyor. Birçok yemekte kullanılabilen, eşsiz aromalara sahip ve antioksidan seviyesi yüksek olan bu baharat karışımları, sağlıklı yaşam trendlerini takip eden tüketicilerin de vazgeçilmezi olmaya aday.

www.chefseasons.com

Salt İletişim Grup

2.6b
Okunma