Gloria Jean’s Coffees ile yeni yıl daha lezzetli geçecek

Gloria Jean’s Coffees, kahve severlerin yeni yıl heyecanına yılbaşı temalı kahve çeşitleri ile ortak olmaya devam ediyor. Sevdiklerinizle en özel anlarınızın tanığı olan Gloria Jean’s Coffees

Gloria Jean’s Coffees, kahve severlerin yeni yıl heyecanına yılbaşı temalı kahve çeşitleri ile ortak olmaya devam ediyor. Sevdiklerinizle en özel anlarınızın tanığı olan Gloria Jean’s Coffees mağazaları, bu yıl da kahve ajandanıza not edilmeyi bekliyor.

Gloria Jean’s Coffees sevilen kahve çeşitleri arasında yer alan, sıcak içimlik Spiced Gingerbread Latte, soğuk kahveden vazgeçemeyenlerin favorisi Spiced Gingerbread Chiller ve sıcak çikolata şöleni Candy Cane Hot Chocolate yeni yılın en özel simgelerini taşıyan şık tasarımları ile yeni yıla mutlu ve enerjik girmenizi sağlayacak. “Spiced Gingerbread Latte” ve “Gingerbread Chiller” yılbaşı kokusunu anımsatan zencefil aromalı kurabiye (gingerbread) parçalarıyla süslenerek ikram ediliyor.

Sıcak çikolatakeyfinizi tatlandıracak üzeri marshmallowlu “Candy Cane Hot Chocolate” ise, baston şeker aromasıyla misafirlere sunuluyor.

Gloria Jean’s Coffees’te her damak tadına uygun kahve çeşitleri ile sizleri bekliyor.
Hibya Haber Ajansı

1.9b
Okunma