'Hayatı Odalara Böldüm'

“Hayatı Odalara Böldüm” isimli sergisi ile dijital ortamda sanatseverlerle bir araya gelen sanatçı Ebru Uygun; ilgi gören sergisinden önemli bir kesiti Ayşe Jaber liderliğindeki Oasis Art Project sergisine taşıdı. Sanat ortamına katkı sağlamak amacıyla değerli çalışmaları hayata geçiren Ayşe Jaber’in sanatı mimari ile buluşturduğu sergisi JW Marriott Istanbul Bosphorus'da kapılarını açtı.

Kronik rahatsızlıkları nedeniyle yaşamı boyunca eve kapanan, sık sık kendi içinde içsel bir yolculuğa çıkan konuşmacı, yazar ve sanatçı Ebru Uygun edindiği kazanımları ile “Hayatı Odalara Böldüm” isimli sergisini oluşturmuş ve dijital ortamda sanatseverlerle buluşturmuştu. Sanatçının “Sanatın İyileştirici Gücü” olarak nitelendirdiği sergisinden bir kesit Ayşe Jaber’in küratörlüğündeki sergide yer alıyor. 

Nil Büyükbayraktar, Dinçer Güngörür ve Fran Aniorte gibi sanat dünyasının önemli isimlerin de yer aldığı sergi benzeri olmayan İstanbul manzarasına sahip JW Marriott Istanbul Bosphorus Tea Lounge'da sanatseverlerle buluşmaya başladı. 

Hibya Haber Ajansı

Okunma