news-details

Kayseri’de iklim, çevre, kültür ve turizm masaya yatırılacak

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, Başkan Büyükkılıç ve 12 usta gazetecinin katılacağı konferansta, şehirlerin ve insanların önemli konu başlıklarından ‘iklim, çevre, kültür ve turizm’, medya bağlamında ele alınacak.

Büyükşehir Belediyesi ve Anadolu Yayıncılar Derneği destekleri ile 25 Kasım Cumartesi günü saat 10.30’da Kadir Has Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleşecek konferansta, usta gazeteci yazarlardan Hande Fırat, Adem Metan, Zafer Şahin, Nuh Albayrak, Mehmet Acet ve Deniz Gürel, Ekrem Kızıltaş, Esra Elönü, Emin Pazarcı, Melik Yiğitel, Hacı Yakışıklı ve Fevzi Çakır gibi 12 ünlü isim konuk olarak iklim, çevre, kültür ve turizm konularını medya bağlamında ele alacak.

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki’nin de konferansta bakanlık çalışmalarıyla ilgili değerlendirmelerde bulunması bekleniyor.

Büyükkılıç'tan konferansa davet

Kayseri’de, Büyükşehir Belediyesi ve Anadolu Yayıncılar Derneği iş birliğinde gerçekleştirilecek olan medya bağlamındaki ‘iklim çevre, kültür ve turizm’ konularının masaya yatırılacağı konferansa Başkan Büyükkılıç, şehre aidiyet duygusuna sahip tüm Kayserili vatandaşları davet etti.

  Hibya Haber Ajansı