L'addict: İstanbul'un yeni alışkanlığı

Dünya mutfağının birbirinden lezzetli örneklerine çok özel kokteyllerin eşlik ettiği L’Addict kapılarını açtı. Yeni yılda şehrin vazgeçilmez yeme-içme durakları arasına girecek

Dünya mutfağının birbirinden lezzetli örneklerine çok özel kokteyllerin eşlik ettiği L’Addict kapılarını açtı. Yeni yılda şehrin vazgeçilmez yeme-içme durakları arasına girecek olan mekan adeta bağımlılık yaratacak.

Boğaz hattının incisi Kuruçeşme’nin en işlek noktasında yeralan restoran-bar iddialı menüsü ve şık dekorasyonuyla ilgi görüyor. Açıldığı ilkgünden itibaren şehrin yeni gözdesi olmaya adayL’Addictözlenen müdavimkavramını da tekrar şehir hayatına sokmayı ve kendi müdavimlerini oluşturmayıamaçlıyor. Misafirlerini öğle yemeği ile karşılayıp keyifli bir akşam yemeğiardından seçkin müzikleriyle geceye hazırlayanL’Addictaynı zamanda lezizkokteylleri ve özel tasarım barı ile de göze çarpıyor. Dünya mutfağının en güzelörneklerini sunan menüde genel olarak Akdeniz lezzetleri göze çarpsa davazgeçilmez klasikler de yerini alıyor.

Şehrin en keyifli buluşma noktası..

Fransız bistrolarından esinlenerek tasarlanan mekanın şık detaylarıgöz alıcı bir şekilde ön plana çıkarılıyor. Haftanın 7 günü hizmet verecek olanL’Addict’in müzikleri Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri canlı DJ performansıile renklenecek mekanın müzikleri ise Aytaç Aygüç ve Emrah Ekiz’e emanet.


Hibya Haber Ajansı

2.1b
Okunma