The Populist Menüsüne Yeni İmza Lezzetler Ekledi

İyi yemek ve iyi müzik mottosu ile misafirlerini ilk günden bu yana güçlü menüsü ile ağırlayan The Populist, yeni lezzetleriyle de iddialı. Yenilenen menüde vejetaryen alternatifler de dikkat

İyi yemek ve iyi müzik mottosu ile misafirlerini ilk günden bu yana güçlü menüsü ile ağırlayan The Populist, yeni lezzetleriyle de iddialı. Yenilenen menüde vejetaryen alternatifler de dikkat çekiyor.

Dinamik ve genç atmosferiyle şehrin sosyalleşme adresi olmaya devam eden The Populist, imza lezzetlerine yenilerini ekleyerek konuklarını ağırlamaya devam ediyor. Tütsülenmiş tabakları, taş fırın lezzetleri ve craft tatlarla uyumlu eşlikçileriyle misafirlerine keyifli bir tadım deneyimi yaşatan The Populist, yeni tatlarla zenginleşen menüsü ile iyi yemek iddiasını daha da güçlendiriyor.

Yeni lezzetler arasında peynir sos ile servis edilen The Populist Köfte ve isli tadı ile farklı bir lezzet alternatifi sunan Tütsülenmiş Tavuk öne çıkıyor. Son dönemlerin en popüler tatlılarından Yanık Cheescake ise The Populist mutfağının farkı ile misafirler ile buluşuyor.

Vejetaryenlere Müjde

İmza lezzetlerine yenilerini ekleyen The Populist vejetaryen misafirlerini de unutmuyor. The Populist'in favori lezzeti pizzetta, brokoli ve taze mantarın başrolde olduğu Veggie Pizetta'yla tekrar yorumlanarak menüdeki yerini alıyor. Keçi peyniri, ananas, karamelize soğan ve mango sosla hazırlanan Veggie Burger, portakal soslu özel lahana salatası eşliğinde servis ediliyor.

İyi yemeğin adresi The Populist, yepyeni imza lezzetleriyle yaz aylarında şehrin keyfini çıkarmayı isteyen herkesi bekliyor.The Populist Hakkında

Yapı Kredi bomontiada'da kapılarını açan, biradan yemeğe, müzikten özel etkinliklere şehrin tüm craft tatlarını barındıran The Populist, kalıpları yıkan konsepti ve mekân tasarımıyla şehrin eğlence ihtiyaçlarına farklı seçenekler sunuyor. Özenle seçilmiş taze bira çeşitleri, alışılmışın dışında tasarlanmış özel dekorasyonu ve zengin menüsü ile The Populist farklılığını ortaya koyuyor.
3.0b
Okunma