The Populist Menüsüne Yeni Vejeteryan Lezzetler Ekledi

Dinamik ve genç atmosferiyle şehrin sosyalleşme adresi olmaya devam eden The Populist, imza lezzetlerine yenilerini ekleyerek konuklarını ağırlamaya devam ediyor. Paylaşımlık tabakları, taş fırın lezzetleri ve craft

Dinamik ve genç atmosferiyle şehrin sosyalleşme adresi olmaya devam eden The Populist, imza lezzetlerine yenilerini ekleyerek konuklarını ağırlamaya devam ediyor. Paylaşımlık tabakları, taş fırın lezzetleri ve craft tatlarla uyumlu eşlikçileriyle misafirlerine keyifli bir tadım deneyimi yaşatan The Populist, yeni tatlarla zenginleşen menüsü ile iyi yemek iddiasını daha da güçlendiriyor.

Vejetaryenlere Müjde

İmza lezzetlerine yenilerini ekleyen The Populist vejetaryen misafirlerini de unutmuyor. The Populist'in favori lezzeti pizzetta, brokoli ve taze mantarın başrolde olduğu Veggie Pizetta'yla tekrar yorumlanarak menüdeki yerini alıyor. Keçi peyniri, ananas, karamelize soğan ve mango sosla hazırlanan Veggie Burger, portakal soslu özel lahana salatası eşliğinde servis ediliyor. İyi yemeğin adresi The Populist, yepyeni imza lezzetleriyle yaz aylarında şehrin keyfini çıkarmayı isteyen herkesi bekliyor.

Adres:

THE POPULIST (Yapı Kredi bomontiada) Birahane Sokak No:1/D Tel:0212 296 20 34

The Populist Hakkında

Yapı Kredi bomontiada'da kapılarını açan, biradan yemeğe, müzikten özel etkinliklere şehrin tüm craft tatlarını barındıran The Populist, kalıpları yıkan konsepti ve mekân tasarımıyla şehrin eğlence ihtiyaçlarına farklı seçenekler sunuyor. Özenle seçilmiş taze bira çeşitleri, alışılmışın dışında tasarlanmış özel dekorasyonu ve zengin menüsü ile The Populist farklılığını ortaya koyuyor.

Kaynak:Salt İletişim Grup
2.8b
Okunma