Wish More Hotel sofralarında Napoli’nin gerçek pizzası

Türk mutfağının en lezzetli ve en seçkin tatları kadar, dünya mutfaklarından sunduğu en gözde lezzetlerle de misafirlerini büyüleyen Wish More Hotel İstanbul, Kasım ayı menüsüne İtalyan

Türk mutfağının en lezzetli ve en seçkin tatları kadar, dünya mutfaklarından sunduğu en gözde lezzetlerle de misafirlerini büyüleyen Wish More Hotel İstanbul, Kasım ayı menüsüne İtalyan mutfağının vazgeçilmezi pizzayı ekliyor.

Pizzanın doğum yeri kabul edilen Napoli kentinden gelen ve gurmeler tarafından “gerçek” pizza olarak kabul edilen Napoli usulü pizza, Wish More Hotel İstanbul’un maharetli şeflerinin incelikli dokunuşu ve yorumuyla misafirlerin beğenisine sunuluyor. Beş yıldızlı otelin Kasım ayı menüsüne dahil edilen 4 Peynirli Napoli Pizza mozerella, parmesan, ricotta ve İzmir tulum peyniri olmak üzere dört farklı lezzetin mükemmel uyumunu yansıtırken, damaklarda eriyen akışkan peynirin dokusuyla lezzet tutkunlarının başını döndürüyor.

Tam kıvamında ve incelikte hazırlanan, doğru ısıda pişirilmiş çıtır çıtır hamuru, en kaliteli zeytinyağından yapılan sosuyla 4 Peynirli Napoli Pizza, Wish More Hotel İstanbul misafirlerine Kasım ayı boyunca sıra dışı bir lezzet deneyimi yaşatacak.

Wish More Hotel Istanbul hakkında:

Wish More Hotel Istanbul, 2016 yılında Bayrampaşa’da hizmete açılmıştır. 5 yıldızlı otel kategorisindeki otel, metro istasyonuna yürüme mesafesinde bulunan merkezi lokasyonu, gönülden servis yaklaşımı, kent kültürünü yansıtan hizmet özellikleri ve iş dünyasına özel yenilikçi uygulamaları ile gerek iş gerek tatil amaçlı seyahat eden misafirlerine, keyifli ve konforlu bir konaklama deneyimi sunmaktadır. Wish More Hotel Istanbul’un 29’u süit toplam 198 odası, bir konferans salonu ve bir balo salonunun da içinde yer aldığı 10 toplantı salonu, açık etkinlik alanı ve restoranı bulunmaktadır. 2000 metrekare alana kurulu Wish More Fitness & SPA hem otel misafirlerine hem de otel dışından üyelere açıktır. Wish More Hotel, Türkiye çapında ve uluslararası alanda hizmet veren bir oteller zinciri yaratmayı hedeflemekte, otelcilik sektörüne bir Türk markası kazandırma misyonu ile faaliyet göstermektedir.

Hibya Haber Ajansı

2.2b
Okunma